SRP 2250 HİDROLİK MANTAR BARİYER

Yeni nesil hidrolik ünitesi bariyer içerisinde hidrolik mantar bariyerler artık sokak köşelerinde devasa bir çirkin görüntü kirliğini yok etmiştir.

Türkiye’de mantar bariyer teknolojisinin öncüsü olan firmamız geliştirdiği yeniliklerini siz değerli müşterilerine daha kolay bir kullanım, daha işlevsel bir ürün ve gelişen tüm yenilikleri bir arada compact bir ürün olarak sunmaktadır. Montajı kolay kullanımı kolay estetik görünüme sahip bu ürünümüz diğer ünitesi dışarıda olan ve devasa hacimli bir sistemin yağ tahriki ile çalışan bu yağ sıvısını bariyere hidrolik hortumlarla iletmek zorunluluğu bulunan, onlarca rekor ve bağlantı nedeni ile sürekli hidrolik sıvısı eksilten sistemlere oranla 10 kat daha sorunsuz çalışmaktadır.

2012 yılından bu yana üzerinde ar-ge çalışmaları tamamlanmış ve tüm testleri başarı ile geçerek artık estetik şehir mobilyaları statüsü kazanmıştır.

Tüm harici açıcı (access) sistemleri ile uyumlu çalışabilir, isteğe baglı (opsiyonel) PLC sistemi , gerçek zamanlı mikro işlemciler veya (GSM modül, wırelss, network ağı) sistemleri ile uzaktan erişim yapılabilir, tüm sistem denetimini uzak masa üzerine bağlanılarak denetlenebilir özelliklerine sahip bir üründür.

Cep telefonunuza, tabletin ize veya bilgisayarınıza kuracağınız bir yazılımla tüm sistemin kontrolünü sağlayabilirsiniz, arıza denetimi yapabilirsiniz, sensörleri denetleyebilirsiniz.

TEKNİK AÇIKLAMASI

Bariyer çelik yapısı  10 mm ST 44  Karbon çeliği
Bariyer silindir çapı  219 mm
Bariyer silindir yüksekliği 500 mm
Bariyer silindir et kalınlığı  10+2 mm (Paslanmaz giydirilmiş)
Çalışma şekli  075 Kw. BOX Mobil H. Ünite
Kontrol otomasyonu Mikro işlemci kontrol (opsiyonel PLC+LCD Disply)
Çalışma voltajı 220 V. 1.500 d/d 2 A
Çalışma sıcaklığı  -25  + 70
Koruma sınıfı IP 67
Günlük çalışma sıklığı  1200 Tur
Açılma ve Kapanma süresi  3-8 sn ayarlanabilir
 Emniyet   loop sensör / fotosel
 Aksesur  Led aydınlatma, manuel anahtar
 Kontrol mekanizmaları  Uzaktan kumanda, mekanik buton, manuel kilit anahtarı (Opsiyonel LCD, GSM, Network)

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir